مشخصات فردی و زندگینامه
نام:داود
نام خانوادگی:بشیرزاده
پست الکترونیک:dvdmoshir@yahoo.com
نخصص ها:علوم قرآنی ، اقتصاد ، ارتباطات

زندگی نامه

در روستای باروق (که اکنون در تقسیمات کشوری به شهر تبدیل شده است) متولد شدم. دوران ابتدایی و راهنمایی را در باروق گذراندم و پس از آن در سال 1373 وارد حوزه علمیه بناب شدم. در سال 1377 به مدت 1 سال در حوزه علمیه امام صادق (ع) زنجان مشغول تحصیل شدم و پس از آن وارد حوزه علمیه قم شدم. در سال 1379 هم زمان در موسسه امام خمینی در رشته اقتصاد به تحصیل مشغول شدم. در سال 1384 به طرح هجرت بلند در روستای باویل علیا از توابع تبریز رفتم و بعد از دو سال به قم برگشتم. در آن سال ها به درس خارج فقه و اصول در کلاسهای استاد علیدوست مشغول شدم و هم زمان در کارشناسی ارشد رشته ارتباطات دانشکده صدا و سیما مشغول تحصیل شدم. پس از آن در دروس آیت الله استاد احمد عابدی شرکت کردم و از یافته های علمی ایشان بهره مند شدم.

از سال 1387 به عنوان پژوهشگر در پژوهشکده باقرالعلوم به مدت چهار سال و نیز مدیر علمی گروه های اقتصاد، مدیریت، جامعه شناسی و ارتباطات فعالیت نموده ام. در پژوهشگاه بین المللی المصطفی در طرح الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت فعال بوده ام و هم اکنون در دفتر مطالعات راهبردی شورای عالی حوزه علمیه قم به آینده پژوهی و سیاست گذاری مشغول هستم.

از ابتدای سال 1393 تا انتهای سال 1395 در مؤسسه سبک زندگی آل یاسین به تحقیق و پژوهش اشتغال داشته و مسئولیت اداره گروه روابط اجتماعی و فرهنگ شهروندی را به عهده داشته ام.

از اول خرداد 1395 در دبیرخانه هیأت امنای جامعه الزهرا به نظارت و ارزیابی راهبردی اشتغال دارم.

اینجانب هم اکنون در مقطع دکتری دانشگاه معارف در رشته مدرسی معارف با گرایش قرآن و متون اسلامی مشغول به تحصیل هستم.